فروش پارچه
خانه / پارچه نظامی / خرید اینترنتی پارچه نظامی با قیمت عمده

خرید اینترنتی پارچه نظامی با قیمت عمده

خرید اینترنتی پارچه نظامی با قیمت عمده در بزرگترین شرکت فروش انواع برزنت درجه یک هم اکنون امکان پذیر است. بهترین پارچه نظامی را این مجموعه به صورتی اینترنتی عرضه می کند.

پارچه نظامی را بیشتر بشناسید

پارچه نظامی نوعی پارچه با مقاومت و استحکام بسیار بالایی است که در برابر آب، حرارت، اشعه ماوراء بنفش نور خورشید، خراش، ضربه و … مقاوم می باشد.
این نوع پارچه دارای رنگ بندی و تنوع بسیاری است که البته می توان گفت قابلیت طرح پذیری دارد؛ زیرا هر ارگانی یک طرح مختص به خود را دارد که باید بر روی پارچه چاپ گردد.
چگونگی دوخت پارچه های نظامی نیز از مهم ترین متریال های این پارچه است که باید به مدل لباس، سبک دوخت پارچه نظامی، طرح پارچه مصرفی و قابلیت های پارچه توجه شود.
صد در صد همه شما لباس های نظامی را در طرح های مختلف دیده اید که دلیل این تنوع طرح به علت استتار است و این امر مهم ترین عامل در موارد مختلف نیروی نظامی به شمار می رود و البته طرح پارچه بیشتر به منطقه ای که افراد نظامی می خواهند استتار کنند بستگی دارد.
پارچه نظامی دارای انواع مختلفی است که پارچه پلنگی نظامی از پرکاربردترین نوع این نوع پارچه و حتی این ارگان ها می باشد که امروزه در مراکز خرید اینترنتی پارچه نظامی می توان به راحتی به این پارچه ها دسترسی پیدا کرد.

این پارچه علاوه بر کاربردهای نظامی و دوخت انواع لباس، چادر، روکش ماشین ها و … با طرح های متنوع تری در مصارف دیگری نظیر انواع سایبان، چادر، روکش و غیره نیز استفاده می شود.

انواع طرح پارچه های نظامی و کاربرد آن ها

همانگونه که اشاره شد، برزنت های نظامی از پرکاربردترین هایی هستند که قابلیت چاپ‌ دارند.
این نوع پارچه با توجه به طرح های مختلفی که بیشتر به جهت استتار می باشد، تقسیم می شود که این طرح های متنوع عبارتند از:

  1. طرح گیاه: این نوع پارچه نظامی بیشتر در تورهای نظامی استفاده می شود که برگرفته از طرح گیاهان، تنه درختان، بوته ها، برگ درختان و غیره است.
  2. طرح پلنگی: این طرح پارچه پلنگی نظامی از پرکاربردترین های برزنت های نظامی است که به صورت طرح پلنگ بوده و اغلب برای لباس نظامیان و شکارچیان به کار می رود.
  3. طرح ساده: طرح ساده پارچه نظامی در تمامی ارگان ها نظیر نیروی دریایی، زمینی، هوایی و ..‌استفاده می شود که بیشتر کاربرد را در نیروی دریایی و حتی بیشترین فروش را هم در مرکز تولید انواع پارچه نظامی دارد.
  4. طرح کامپیوتری یا دیجیتالی: همانطور که از نام آن مشخص است به صورت دیجیتالی و دارای مربع های زیادی است که با رنگ های متنوعی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و بهترین نوع برای استتار به شمار می روند.

خرید اینترنتی پارچه نظامی

مرکز خرید اینترنتی پارچه نظامی با قیمت ارزان

با وجود دنیای مجازی، نحوه خرید و‌ فروش ها دگرگون و روش خرید اینترنتی جایگزین طرح های قدیمی شد.
مرکز خرید اینترنتی پارچه نظامی یکی از عمده توزیع کنندگان انواع پارچه نظامی است که با فروش آنلاین موجب برقراری ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مشتری می گردد.

بهترین برزنت های نظامی را با قیمت ارزان و به صورت مستقیم و عمده از درب کارخانه بخرید. پس کافیست با مشاورین این مجموعه ارتباط بگیرید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ذاکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128546232
شماره فکس:0000000000
آدرس کانال: ziguratefabric@
آدرس سایت: www.parchesaraa.ir
پست الکترونیکی: Elahezakeri1366@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پارچه های نظامی

بزرگترین مرکز فروش پارچه های نظامی با قیمت جدید

فروش پارچه های نظامی در طرح های مختلف با کیفیت بالا و قیمتی ارزان از …

تماس با ما